Kilka słów o ośrodku


SZANOWNI PAŃSTWO!

Samodzielny Publiczny Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapszach Niżnych jest główną jednostką opieki zdrowotnej na terenie gminy Łapsze Niżne. Jest to ośrodek o długoletniej tradycji, a jego historię przez dziesięciolecia tworzyli lekarze, pielęgniarki oraz inni pracownicy. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewniamy opiekę medyczną na terenie gminy - od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie aż do rehabilitacji. W naszym ośrodku udzielamy świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, poradni ginekologicznej oraz rehabilitacji.

Zatrudniamy 19 wykwalifikowanych pracowników medycznych. W związku ze stałym postępem nauk medycznych nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia. SPGOZ posiada dogodne położenie w centrum gminy, natomiast filia we Frydmanie zapewnia dogodną lokalizację dla mieszkańców Frydmana i Falsztyna.

Pragniemy, aby poziom zadowolenia naszych Pacjentów korzystających z naszych usług był jak największy. Dbając o dobro Pacjenta, staramy się, by nasz personel odbywał regularne szkolenia, miał opinię osób kompetentnych i życzliwych, a pełne poświęcenia zaangażowanie w pracę jest szczególnie ważne, gdy nasza pomoc staje się często jedyną szansą i nadzieją na wyzdrowienie.

mgr Antonina Jasińska
kierownik SPGOZ Łapsze Niżne